Haber

Ağrı’da GSB Spor Okulları projesi ile öğrencilere spor eğitimi veriliyor

Ağrı’nın Doğubayazıt ve Eleşkirt ilçelerinde GSB SporOkullar projesi kapsamında öğrenciler Taekwondo, Jimnastik, Futbol, ​​Atletizm ve Tenis branşlarında yetiştirilmektedir. sporeğitim verilir.

Eleşkirt Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, GSB Spor Okulları projesi ile öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyor. Proje kapsamında Eleşkirt Spor Salonu’nda uzman eğitmenler eşliğinde tekvando, jimnastik ve futbol eğitimi alan öğrenciler hem spor yapmaktan keyif alıyor hem de dostluklarını geliştiriyor.

Doğubayazıt Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, GSB Spor Okulları projesi ile öğrencilere atletizm ve tenis branşlarında spor eğitimi veriyor. Proje sayesinde öğrenciler atletizm ve tenisin temel tekniklerini öğreniyor, becerilerini geliştiriyor ve sağlıklı bir yaşam tarzı ediniyor.

Ağrı’nın Doğubayazıt ve Eleşkirt ilçelerinde sporu öğrencilere sevdirmek, spora erişimi kolaylaştırmak ve spor kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla GSB Spor Okulları projesi devam ediyor. – AĞRI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu